medyumlar

Uzaktan yapılan büyü sonuç verir mi

Uzaktan Yapılan Büyü Kaç Günde Etki Eder

Uzaktan yapılan büyü sonuç verir miBüyüler yapılacağı zaman etki altına alınan kişilerin medyumların yakınlarında olmalarına gerek yoktur. İstenen enerjilerin bu kişileri etki altına alabilmesi için sadece o kişilerin resimleri, eşyaları, kişisel bilgileri veya kendilerini temsilen kullanılacak özel bir nesne yeterli olabilir. Medyumlar bu tarz konular hakkında bilgileri olmayan veya şüphe duyan kişilerden sürekli olarak uzaktan yapılan büyü sonuç verir mi veya bunun için insanların ne kadar yakında olmaları gerekmektedir gibi sorular alırlar.

Sadece bakım çalışmaların da insanlar ile yakın olmak hatta kendilerine dokunmak isteyen medyumlar bunun dışında yapılan manevi işlemler de bu durumun çok gerekli olmadığını belirtmektedirler. Yapılan işlemlerde sürekli olarak insanların isimlerinin de anılması ve aynı zamanda kendilerine ait olan eşyaların kullanılması ile istenen kişiler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar mutlaka istenen şekilde etki altına girerler.

Deneyimli ve güvenilir bir medyum bu işlemler de zorlanmaz. Aynı zamanda istediği sonucu kolay bir şekilde alabilir. Ancak yine de bu alanda herkese güvenmemek ve medyum seçimlerin de çok temkinli olmak gerekir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu meslek halen birçok gizemi ve bilinmeyeni barındırmaktadır. Bu sebeple insanlar medyumlara karşı hem çok ciddi bir ilgi göstermekte hem de kendilerinden uzak durmaya çalışmaktadırlar.

Fakat yine de bu kişiler yaptıkları özel işlemler ile insanların her zaman yardım almak istedikleri ve aynı zamanda yaptıkları işlemleri büyük bir şaşkınlık ile takip ettikleri kişiler olarak bilinirler. Uzaktan büyüler yaparak da çok ilginç sonuçlar alabilen bu başarılı medyumlar özellikle kendilerine gelen uzaktan yapılan büyü sonuç verir mi, ne kadar zaman içinde sonuç verir ve ne kadar sürer gibi sorular ile de insanların bu alan hakkında daha bilinçli olmalarını sağlamalıdırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Rüveyda sancak dedi ki:

    merhabalar bende aşk ve bağlama büyüsü yapmak için medyum edis hocayla çalışmış sonuç almış birisi olarak bende kendisine teşekkür etmek isterim. Aşk ve bağlama çalışmasını eşim için yaptırmak istedim eşimin ailesi sürekli olarak bana karşı doldurup tartışmamıza ve sürekli beni eşimden soğutma için yalan dedikodulara maruz kaldığım için bu işlere başvurdum. İlk başlarda medyum ararken dolandırıldım açık söylüyorum derdimi sorunumu dinlemeden para istedi bende gönderdim ama sonuç yok. Tavsiyeler üzerine buldum edis hocamı da zaten iyi ki de bulmuşum Allah razı olsun ondan umarım benim gibi sorunları olan herkesin yüzünü güldürürsün edis hocam. 0535 891 8597

  2. melda dedi ki:

    Ben yurt dışında yaşıyorum sürekli sorunları olan bir insanım. Bunun çaresini bir türlü bulamadık derken medyum araştırmaya başladım netten. Bir çok site falan çıktı karşıma bir sürü hoca dolandıran da vardı sonuç verende. Bu konuda baya araştırma yaptım yaptıktan sonra Medyum Atlas hocam ile çalışmaya karar verdim ve kendisiyle iletişime geçtim. Sıkıntımı anlattım hocam bana bakım yaptıktan sonra geri dönüş yaparak bana 15 gün süre verdi sıkıntılarımdan kurtulmam için. Hocamın dediklerini yaptım hocam çalışmaya devam ederken. Yurt dışında olduğum için biraz da uzaktan etki edip etmemesini düşünüyordum. Ama yanılmışım Atlas hocam verdiği süre içerisinde yaptığı çalışma sayesinde bende gelişmeler oldu. Sonucumu aldım Allah’ın izniyle Atlas hocama ne kadar teşekkür etsem. Beni yarı yolda bırakmadı sıkıntılarımdan kurtardı. Hepinize gönülden tavsiyem Medyum Atlas hocamdır sakın uzaktan yada görmeden işlem tutar mı diye düşünmeyin. Atlas hocamın yaptığı işlemler çok etkili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı