medyumlar

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgiliyi kendine bağlama büyüsüSevdiğiniz kişi size istediğiniz kadar yakınlık göstermiyor ve sizinle yeteri kadar ilgilenmiyorsa bu durum canınızı sıkabilir. Özellikle zaman geçtikçe bu durum ilişkinizin geleceğini de risk altına atabilir. Kendisi ile yaptığınız görüşmeler de tavırların da istediğiniz gibi değişimler sağlayamadığınız takdirde bunu sağlamak için sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemlerini kullanabilirsiniz. Birçok medyumdan yardım alabileceğiniz bu işlemlerden kısa zaman içinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz ve aynı zamanda bunu yaparken sabırla beklemeniz yeterli olacaktır.

Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemlerin en önemli yanlarından biri de sonuçlarının kalıcı olmasıdır. Yani sevdiğiniz kişi size döndüğü zaman bu durum artık kalıcı olacak ve aynı zamanda o kişi bir daha sizi terk etme isteği duymayacaktır. Bu sebeple sevdiğiniz kişiler ile aranızda ki bağları güçlendirmek için bu işlemleri gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Özellikle gerçek ve güvenilir bir medyumdan yardım alarak siz de birçok kişi gibi sevdiğinizin size olan yakınlığını istediğiniz seviyeye ulaştırabilirsiniz.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Deneyimli medyumlar sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemleri hakkında talep aldıkları zaman genellikle işlemlere başlamadan önce etki altına almak istedikleri kişiler hakkında bir bakım çalışması yaparlar. Bu çalışmalardan sonra yapılacak işlemleri kötü anlamda etkileyecek bir etken olmadığı anlaşılırsa o zaman hemen işlemlere başlanır. Kimi zaman sevgilinizin resimlerine kimi zaman ise kişisel eşyalarına okudukları özel tılsımlı sözler ile istediğiniz sonuçları alabilen medyumlar aynı zamanda bunu yaparken asla riskli teknikler kullanmazlar.

Yani bu işlemler istediğiniz sonucu vermeseler bile yine de hem siz hem de sevdiğiniz kişiler risk altına girmezler. En fazla 1 hafta gibi bir süre içinde sevdiğiniz kişinin size eskisinden çok daha ciddi ve çok daha yakın bir şekilde ilgi göstermesi doğal olarak sizleri de çok mutlu edecektir. Bu sebeple bu işlemler medyumların en çok önemsedikleri ve en dikkatli şekilde yaptıkları işlemlerden biridir. Çünkü sevgiliyi kendine bağlama büyüsü işlemleri insanların mutlu olmasını amaçlayan son derece özel işlemlerdir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. hasan yıkılmaz dedi ki:

    4 yıldır bir kadına kendimi kaptırdım gidiyordum hayatımız o kadar güzeldi ki her gün mutlaka 10 dakika da olsa görüşür konuşurduk sevgilimle lisenin son zamanlarında tanıştık ve 4 yıla girdik evlilik yolunda ilerliyorduk sevgilimin son zamanlarda bana karşı değişmeye ve benden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladığını hissettim mesajlarıma anında cevap veren kişi son zamanlarda mesajlarıma bile cevap vermez oldu bu konu üzerine bende sevgilimi kendime bağlayıp aşık olması için sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yaptırmak için edis hocayla çalıştım 14 günlük yaptığı çalışmanın etkisiyle sevgilimin bana karşı tavırları değişti eski haline geri döndü tekrardan bir aradayız fakat eski halimizden daha da güzel bir ilişkiye sahibiz bu yüzden de kısa bir süre sonra ailelere danışıp bu ilişkiyi evliliğe götürmek için istemeye gideceğiz edis hocamın yaptıklarından dolayı kendisinden Allah razı olsun 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı