medyumlar

Sevgilileri ayırma büyüsü

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Sevgilileri ayırma büyüsüAyırma büyüleri kısa zaman içinde birbirini çok seven tutkulu aşıkların dahi kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlayan son derece güçlü işlemlerdir. Bu tarz işlemler de medyumlar farklı teknikler kullanabilirler ve kullandıkları teknikler genellikle aynı sonuçları verir. Çok sevmelerine rağmen bir anda partnerlerine karşı eskisinden çok daha farklı davranmaya ve kendilerine karşı olan tüm ilgilerini kaybetmeye başlayan insanlar buna neden olan şeyin bir büyü olduğunu anlayamazlar.

Bunu anlamanın tek yolu o kişiler hakkında bir bakım çalışması yapmaktır. Bu çalışmalar da medyumlar kısa zaman içinde büyülerin etkilerinin farkında varıp büyü bozma işlemleri ile o kişileri kurtarmaya çalışırlar. Sevgilileri ayırma büyüsü veya benzeri isimler ile anılan bu işlemler de partnerlerinin isimlerinin de yer aldığı muskalar hazırlayan ve bu muskaları o kişilerin yaşadıkları yerlere veya çok yakınlarına saklayan medyumlar özel dualar ile destekledikleri bu işlemler ile o ilişkinin bitmesini sağlarlar.

Çok kısa zaman içinde ortaya çıkan belirtiler ile zaman içinde ilerler ve durum artık o ilişkinin tamamen bitmesine kadar varır. Bu gibi işlemlerin etkilerinin farkında olan birçok kişi kendilerini koruma altına almak ve kötü niyetli manevi enerjilerin etkilerini yok edebilmek için manevi korunma işlemlerinden yardım alırlar. Deneyimli medyumlar ayırma büyülerinin kendileri için zor olmadığını ve genellikle çok kısa zaman içinde sonuç aldıklarını belirtirler.

Çok eski zamanlardan bu yana farklı teknik veya farklı nesneler ile yapılmış olan bu işlemler ile birçok mutlu ilişkinin tamamen bittiği bilinmektedir. İnsanlar bunun farkında oldukları için mümkün olduğu kadar kendilerini bu alanda uzak tutmak isterler. Sevgilileri ayırma büyüsü işlemlerinin etkileri kalıcı olabilir ve bu sebeple zaman kaybetmeden büyü bozma işlemleri ile biriken enerjilerin yok edilmeleri gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sanem çelik dedi ki:

    bu tür işlere kesinlikle hiç bir şekilde inanmayan birisiydim fakat zor durumda kalana kadar. Sevgilim beni bir anda bırakıp eski sevgilisine geri göndü kendimi bir anda boşlukta hissettim resmen çaresiz hissettim kendimi kendime yediremedim. bu sebeple de sevgilileri ayırma büyüsü yapan medyum diye aramaya başladım. tavsiyeler üzerine medyum edis hocayı buldum durumu anlattım sevdiğim adamı kendime geri getirip bağlamak ve eski sevgilisinden de ayırmak istediğimi söyledim. işlemler için ödeme yaptıktan sonra işlemlere başladık çalışmalar 12 günde sonuç verecekti her gün hocamı aradım biraz sık boğaz ettim ama çok meraklıyım duramıyordum yerimde. çalışmalar 10 güne geldiğinde sevdiğim adamın eski sevgilisinden ayrıldığını duydum ve ertesi günde sevdiğim adam beni arayarak çok pişman olduğunu ve bana geri dönmek istediğini söyledi. sevinçten ne yapacağımı bilemedim medyum edis hocamın sayesinde istediğimi elde ettim çok teşekkür ederim edis hocam. 0535 891 8597

  2. berfin dedi ki:

    Birlikte olduğum insandan bir türlü kurtulamadım. Ne yaptıysam olmadı ne zaman ayrılmak istediğimi söylesem hep hakaret şiddete maruz kaldım. Artık bu durumdan o kadar yoruldum ve o kadar psikolojim alt üst oldu ki. Arkadaşımın demesi üzerine medyum Atlas hocamın numarasını alıp direk iletişime geçip derdimi anlattım. Hocam bana kısa süre de dönüş yaparak yardımcı olacağını söyledi. Bana yapacağı işlem için 15 gün verdi ve çalışmalara başladı. Atlas hocama ne kadar teşekkür etsem gerçekten az kurtulamam sandığım bu psikopattan beni 15 günde kurtardı. Kendiliğinden ayrıldı benden. Gerçekten Atlas hocam işinde bir numara o kadar teşekkür ederim ki anlatamam. Mucize gibi bir şey oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı