medyumlar

Saç teliyle aşık etme

Saç Teliyle Aşık Etme

Bir kişinin düşüncelerini ve davranışlarını değiştirmek amacı ile çok farklı teknikler kullanan medyumlar özellikle saç teli kullanılan teknikler ile çok kısa zaman içinde sonuç alabilirler. Saç teliyle aşık etme teknikleri hakkında sık sık talepler alan medyumlar bu işlemleri yaparken birbirlerini sevmeleri istenen kişilerin kendilerine ait olan saç tellerini çok özel bir şekilde kullanırlar. İnsanların birbirlerini sevmeleri için yapılabilen bu işlemler aynı zamanda insanların birbirlerinden soğumaları içinde yapılabilir.

Ancak çok özel ritüelleri olan bu işlemleri yapabilmek için hem çok dikkatli hem de çok bilgili bir medyum olmak gerekir. Bu sebeple bu işlemler için her medyuma güvenilemez ve her medyum bu işlemlerden kesin sonuçlar alamazlar. Yapılan işlemlerin belli aşamaları vardır ve her aşama da mutlaka özel sözlerin doğru bir şekilde tekrar edilmeleri gerekir. Eğer medyumlar bu konuda yeteri kadar dikkatli olurlarsa o zaman saç teliyle aşık etme işlemleri insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamaları için yeterli olabilir.

Saç Teliyle Aşık Etme İşlemleri Kesin Çözüm mü?

Bu işlemler medyumların en çok uyguladıkları tekniklerden biridir. Bu sebeple kendilerine aşk büyüsü hakkında bir talep geldiği zaman insanlardan mutlaka hem kendilerinin hem de sevdikleri kişilerin saç tellerini temin etmelerini isterler. İşlemler yapılırken saç tellerinin üzerine özel tılsımlı sözler okunur. Daha sonra bu saç telleri beyaz bir beze dolanır ve yine aynı şekilde özel sözler ile istenen enerjilerin o saç tellerinin üzerine yüklenmesi sağlanır. Son olarak ise etki altına alınması istenen kişilerin isimleri de düzenli olarak anılacağı şekilde özel sözler okunmaya devam edilir.

İstenen etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman ise saç telleri ilgili kişilerden çok uzak bir yerde toprak altına gömülür. O saç telleri toprak altında kaldıkça etkiler sürecek ve insanlar kendilerini seven kişilere çok güçlü bağlar ile bağlı kalacaktır. Bu kadar etkili işlemler olmaları sebebi ile halen medyumlar sürekli olarak bu işlemleri kullanmaya devam ederler. Saç teliyle aşık etme işlemlerinin etkilerini bilen insanlar da bu işlemleri yapabilen medyumlar bulmak için ellerinden geleni yaparlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ermeni büyüsü yapan medyum dedi ki:

    Adım emine samsun da yaşıyorum bundan 3 yıl önce eşimi trafik kazasında kaybettim o günden sonra zor günler yaşadım 2 çocuğumla birlikte ortada kalmıştım ailemin durumu da iyi olmadığından bulabildiğim her işi yapmaya bir şekilde çocuklarımla geçinmeye başladım fakat çalıştığım iş yerinde işçi çıkaracaklarını duyurdular bu yüzden yeni girdiğim için beni de çıkartacaklarını söylediler. 3 yıldır hangi işe girsem işimi düzgünde yapsam hep bir sorun çıkıp beni işten çıkarıyorlardı sefil bir hayatla mücadele etmekten çok yorulmuştum artık benim üzerimde yapılmış veya var olan bir şeylerden şüphe ederek hocalara başvurdum bir kaç kişi bana rızkımın kapalı olduğunu söylediler fakat bir türlü açamadılar. İnternet üzerinde medyumlardan sonuç alanlar diye araştırmalar yaptım tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla çalıştım 15 günde benim rızkımı açtı Allah razı olsun edis hocadan şimdilerde düzenli bir işim düzenli bir gelirim var çok şükür. Edis hocamı herkese tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı