medyumlar

Odkara büyüsü nasıl yapılır

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır?

Odkara büyüsü nasıl yapılırOdkara büyüsü nasıl yapılır ; Aşık etme büyüsü işlemlerinin en güçlülerinden biri olan odkara büyüsü her ne kadar çok az medyum tarafından yapılabilse de bilgileri olan kişilerin kendileri içinde mutlaka kullanılmasını istedikleri işlemlerdir. Bu işlemler riskli oldukları için genellikle medyumlar tarafından tercih edilmezler. Yapılma aşaması çok büyük dikkat ister ve özellikle vefk hazırlamakta gerektiği için bu işlemleri yapacak medyumların çok bilgili kişiler olmaları çok önemlidir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman yapacakları çizimleri beyaz bir kağıda veya kumaş parçasına yapmalıdırlar.

Yapılan vefk çizimlerinin içleri doğru bir şekilde doldurulduktan sonra o vefkin içine bir üçgen çizilir ve bu üçgenin her köşesine 3 ayrı hüddamın adı yazılır. Bu hüddamlar çok güçlüdür ve istenen kişilerin size aşık olmasını sağlamak için o kişilerin üzerinde çok ciddi etkileri olacaktır. Bu sebeple işlemleri yapan medyumların vefk hazırlamak kadar aynı zamanda manevi varlıkları kontrol altında tutma konusunda da kesinlikle bilgili olması gerekir.

Odkara Büyüsü Riskli mi?

Aşık etme büyüleri genellikle insanlar tarafından riskli olmayan ve sadece insanların düşüncelerini değiştirmek için kullanılan işlemler olarak bilinirler. Ancak bu tamamen kullanılan teknik ve aynı zamanda medyumların sahip oldukları deneyim ile ilgilidir. Odkara büyüsü yapıldığı zaman etki altına alınacak olan kişilerin en ufak bir hatadan dolayı çok ciddi sorunlar yaşayabileceğini bilmek ve gerek olduğu zaman kesinlikle büyü bozma işlemlerinden yardım almakta gerekebilir. İşlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman sevdiğiniz kişi manevi anlamda az da olsa bir baskı yaşayabilir.

Ancak bu baskı o kişiye zarar vermeyecek ve günlük yaşamını olumsuz etkilemeyecektir. Eğer bir medyum vefk hazırlama konusunda yeteri kadar bilgiye sahip değilse ve aynı zamanda nurani varlıklar ile iletişime geçme konusunda deneyimleri yoksa kesinlikle odkara büyüsünü denememelidir. Medyumların en çok zorlandıkları aşk büyülerinden biri olması sebebi ile az yapılan bu işlem hakkında bilgi bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak deneyimli ve güvenilir bir medyuma odkara büyüsü nasıl yapılır ve benzeri sorular sorarsanız kısa zaman içinde istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. odkara büyüsü yaptıranlar dedi ki:

    odkara büyüsü yaptırmak için edis hocaya başvurdum eşimle aramızda soğukluklar vardı bu soğuklukların tamamen giderilmesi ve evimizde huzurlu bir yaşam sürebilmemiz için odkara büyüsü yaptırdım. Yapılan işlem sayesinde eşimin bana karşı daha çok bağlandığını benimle daha çok ilgilenmeye üzerime fazla düşmeye başladı bu durum oldukça hoşuma çok gitti keşke daha öncesinden edis hocama başvurup böyle mutlu olabilseydim. Odkara büyüsü yaptırmak isteyenlere edis hocamı tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı