medyumlar

Odkara büyüsü etkileri

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır

Odkara büyüsü etkileriBilinen en güçlü aşk ve bağlama büyülerinden biri olan odkara büyüsü etkileri her medyum tarafından yapılamaz ve aynı zamanda çok ciddi etkiler gösterir. Aynı zamanda ayrılan eşleri bir araya getirme veya sevilen kişileri aşık etme gibi konular hakkında da kullanıldığı bilinen bu işlemler de medyumların çok dikkatli olmaları ve tüm işlemleri bilinçli yapmaları gerekir.

Tam 12 gün içinde etkisini gösterdiği için 12 gün büyüsü olarak da bilinen bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişilerin durumları her zaman yakından takip edilmelidir. Çok güçlü işlemler oldukları için insanlar üzerinde kimi zaman çok ciddi manevi baskılara neden olabilen bu işlemler aynı zamanda o kişilerin yaşam kalitelerinin düşmesine de neden olabilirler. Bu sebeple bu işlemi yapacak olan medyumun aynı zamanda takipçi bir özelliğinin de olması gerekir.

Odkara Büyüsü Yaptıranlar

Ayrılmak istedikleri partnerlerine yeniden geri dönme isteği duyan veya kendilerini çok seven kişilere karşı aynı şekilde karşılık vermeye başlayan insanlar bu değişimlere neden olan şeyin aslında bir büyü işlemi olduğunu kesinlikle anlayamazlar. Özel olarak hazırlanan vefk ve aynı zamanda işlemler sırasında iletişime geçilerek yardım alınan nurani varlıklar bu işlemlerin Etilerini birçok bağlama veya aşk büyüsüne göre çok daha kuvvetli bir hale getirir.

Her zaman bilinçli bir şekilde yapılması önerilen bu işlemler de yardım alınacak medyumların sayıları çok azdır ve insanları bu medyumlar ile çalışmadan önce mutlaka bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Bu sayede medyumların verdikleri bilgilerin doğru olup olmadığı da kontrol edilmiş olur. Odkara büyüsü etkileri tam 12 nci günde ortaya çıkar. 11nci günde sonuç beklenmemeli ve 13ncü günden itibaren de bir daha kesinlikle sonuç beklenmemelidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Arda yılmaz dedi ki:

    arkadaşlar odkara büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum edisi tavsiye ederim sizlere ben kendisiyle 3 ay önce çalıştım sonuç aldım bu sitede buldum kendisini ve buraya bende yazmak istedim.
    Sevdiğim kızdan ayrıldım onun bana geri dönmesi için bir çok yolu denedim ama her denediğim yolda başarısız oldum bu meslekte dolandırıcı olanda var gerçekten işini hakkıyla yapan insanlarında var olduğunu biliyordum araştırmalara devam ederken Allah çıkardı karşıma edis hocayı kendisiyle odkara büyüsü çalışmasını yaptırdım 14 günde etkilerini almaya başladım sevdiğim kız bana sosyal medya üzerinden yazmaya başladı ve bir kaç gün sonra da görüştük barıştık. Odkara büyüsü yapmak isteyenler olursa medyum edis hocama ulaşsınlar 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı