medyumlar

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Kaç Günde Etki Eder

Mezara gömülen muskaKara büyü işlemlerin de birçok farklı teknik kullanabilen medyumlar özellikle mezara gömülen muska tekniğine çok önem vermektedirler. Bunun sebebi ise bu teknik ile istenen kötü enerjilerin kısa zaman içinde harekete geçmesi ve insanlar üzerinde çok ciddi etkiler yaratabilmesidir. Özel olarak hazırlanan muskaların içeriklerinin mutlaka amaca uygun olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Aynı zamanda bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler çok güçlü olacakları için kesinlikle sonuçlar yakından takip edilmeli ve istenmeyen bir durum ortaya çıktığı takdirde mutlaka duruma müdahale edilmesi gerekmektedir. Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler hakkında her medyuma güvenmemek ve kesinlikle daha önce de bu işlemleri yapmış olan kişiler ile iletişime geçmek gerekmektedir. Kara büyüler bu alanda insanların en çok çekindikleri ve çok gerek olmadan asla yapmak istemedikleri son derece ciddi işlemlerdir.

Eğer bu işlemler bilinçsiz bir şekilde yapılırsa o zaman insanlar için çok ciddi sorunlar yaşanabilir. Çok eski zamanlardan bu yana süregelen bir işlem olan mezara gömülen muska teknikleri sebebi ile halen mezarlar kazıldığı zaman içinden birçok farklı amaç için hazırlanmış olan muskalar çıkabilmektedir. Bu muskaların mezarlara gömülme amaçları kara büyülerden başka bir şey olamaz.

Günümüzde de bazı medyumlar kendilerine gelen kara büyü taleplerini karşılamak için sürekli olarak bu tarz teknikler ile insanlara yardımcı olmaya çalışmaktadır. Doğru bir şekilde yapıldıkları zaman genellikle istenen sonucu verdikleri bilinen bu işlemlerden sonra çok güçlü enerjiler orta çıkarak ve direk olarak muska da ismi yazılı olan kişiyi etki altına alacaktır. bu teknikler hakkında araştırmalar yapan kişiler tüm detaylarına hakim olmalı ve aynı zamanda hiçbir zaman rastgele işlemler yaparak risk almamalıdırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Celil siner dedi ki:

    selam olsun herkese ben celil 30 yaşındayım 3 ay önce sevgilim beni terk edip gitti bende ne yapacağımı bilemedim belki geri döner diye umut ettim ama geri dönmedi. Mesajlar yazdım kapısına gittim fakat hiç bir faydası olmadı en son büyü yaptırmak istedim başka da çarem yoktu bir çok medyumu aradım hepsi para istediler ve parayı gönderdikten sonra telefonlarıma bakan olmadı bir kaç kişi tarafından mağdur olunca güvenilir medyum aramaya başladım. Bazı arkadaşlar bir kaç sitede medyum edis hocayı tavsiye ediyorlardı kendisini aradım konuştuktan sonra güven verdi bana konuşması işlemler yaptırmaya başladım kendisiyle bana çok yardımcı oldu ve sürekli benimle irtibat halindeydi. Medyum edis hocanın yaptığı ermeni büyüsü sayesinde sevgilimle tekrardan bir araya geldik medyum edis hocamı tavsiye ederim herkese. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı