medyumlar

Koruma vefki etkileri

Koruma Vefki Nedir Nasıl Yapılır

Koruma vefki etkileriKoruma vefki etkileri ; Vefk işlemleri zor ve aynı zamanda karmaşık yapıları olan çok ciddi manevi işlemlerdir. Büyüler kadar net olmasa bile yine de insanlara çok ciddi yardımları olabilen bu işlemler de karelerden meydana gelen şekiller çizen medyumlar daha sonra bu karelerin içine özel olarak yerleştirdikleri sayıların toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olmasını sağlamalıdırlar.

Vefk işlemlerinin istenen sonucu vermesinin tek yolu budur. Özellikle koruma amacı ile çok sık yapılan bu işlemler de eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan özel işlemlerdir. Koruma vefki etkileri nelerdir ve ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi konular hakkında sık sık araştırmalar yapan insanların medyum hocaların kendilerine verdikleri bilgilere her zaman itibar etmelidirler. Tabi önemli olan bu medyum hocaların gerçek ve güvenilir kişiler olmalarıdır. Aksi takdirde yapılan tüm işlemler veya edinilen tüm bilgiler tamamen faydasız olacaktır.

Korunma vefkin de amaç insanların kendilerini veya herhangi bir kişiyi manevi anlamda koruma altına almalarını sağlamaktır. Hazırlanan vefk çizimlerinin mutlaka o kişilerin üzerinde taşınması ve aynı zamanda içeriklerinin de mutlaka amaca uygun olarak hazırlanmış olması gerekmektedir. Özellikle vefk çizimlerinin içinde insanların isimleri, farklı ayetler ve ya duruma uygun olarak seçilmiş olan Esma-ül Hüsna’lar da yer alabilir.

Bu duruma hocalar kendileri karar verir ve mutlaka doğru bilgileri kullanmaya özen gösterirler. İlk İslam toplumlarında askerlerin tüm savaş ekipmanların da ve kıyafetlerinde de kullanılmış olan manevi korunma vefki çalışmaları gerçekten de ciddi sonuçlar vermiştir. Bu sebeple günümüzde de birçok kişi sürekli olarak bu işlemleri kullanmak istemekte ve koruma vefki etkilerinin tam olarak neler olduğunu araştırmaktadırlar. Birçok farklı amaçla kullanılabilen vefk işlemleri özellikle manevi korunma amacı ile çok yaygın olarak kullanılmaya devam edilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bircan atalay dedi ki:

    ben geceleri rahat uyuyamıyordum sürekli varlıklardan rahatsız oluyordum yıllarca bu soruna bir çare bulamadık ailemle beraber çalmadığımız kapı gitmediğimiz hoca kalmadı. Kimi tavsiye ettilerse gittik bir türlü derdimize derman olacak birisini bulamadık her gittiğimiz hoca bana cevşen muska tarzında şeyler vererek kurtulacağım vaadinde bulundu ama her şey daha da kötü gitti bu süreçte. Koruma vefki yapan medyum araştırması yaparken buldum edis hocayı aileme bahsettim iletişime geçtik kendisine sorunumuzu anlattık ve çare istedik sağ olsun çok yardımcı oldu önce sorunumuzu dinle sonra koruma vefki yaptı bize 12 günün sonunda yaşadığım kabuslardan sorunlardan sıkıntılardan kurtuldum. Medyum edis hocama çok teşekkür ederim yıllarca bu sorunlarla yaşıyordum onun sayesinde kurtuldum ve benim gibi sorunları olan herkese edis hocayı tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı