medyumlar

Kırmızı büyü nedir

Kırmızı Büyü Nedir?

Kırmızı büyü nedirKara büyüler insanları çok korkutan ve her zaman uzak kalmak istedikleri çok özel işlemlerdir. Bu sınıfa giren birçok farklı işlem vardır ve her biri farklı teknikler ile yapıldıkları gibi aynı zamanda etkileri çok farklı olabilir. Özellikle kırmızı büyü adı ile anılan işlemler çok güçlü etkileri ile bilinirler ve bu sebeple çok az medyum bu işlemleri yapmaya cesaret edebilir. Adından da belli olduğu gibi bu işlemler de kan akıtılır. Yani medyumlar ulaşmak istedikleri hedefler için özel ritüeller uyguladıkları gibi aynı zamanda farklı hayvanların kanlarını da kullanırlar. Hatta kimi zaman bu işlemler de medyumların kendi kanlarını kullandıkları dahi bilinmektedir.

Genellikle Afrika ülkelerin de uygulandığı bilinen kırmızı büyüler kimi zaman ülkemizde ki bazı deneyimli medyumlar tarafından da uygulanabilir. Bu işlemler hakkında yardım almak isteyen kişiler çok dikkatli olmalıdırlar. Hatta birçok kişi çok gerek olmadıkça bu işlemlerin yapılmamasını önerirler. Çünkü kırmızı büyüler de işlemleri eksik veya hatalı yapmak ilerleyen zamanlar da herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilir. Kırmızı büyü nedir, nasıl yapılır, hangi amaçla yapılır, etkileri nelerdir veya ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi başlıklar ile yapılacak aramalar bu işlemler hakkında doğru adımlar atamaya yardımcı olabilir. Kırmızı büyülerden sonra insanların üzerlerinde çok ciddi etkiler oluşabilir ve işlemler mutlaka amaca göre yapılmalıdır.

Kırmızı Büyü Kaç Günde Etki Eder

Örneğin bu işlemlerden sonra bir kişinin herhangi bir konuda konuşması engellenebilir, cinsel kudreti tamamen yok edilebilir, bedensel sıkıntılar çekmesi sağlanabilir. Zihinsel sıkıntılar çekmesi sağlanabilir veya her anlamda kısmeti bağlanabilir. Hatta daha da ileri gitmek gerekirse bu işlemler herhangi bir kişinin acılar içinde ölmesini sağlamak için dahi kullanılabilir. Bu sebeple kırmızı büyüler genellikle medyumların yapmaktan çekindikleri ve insanlara her zaman her zaman çok dikkatli olmalarını önerdikleri önemli işlemlerdir. Bazı kişiler bu işlemlerin en önemli temsilcisi olarak voodoo büyülerini görürler. Bu işlemler de toplum içinde bilgi sahibi olunan işlemlerden biridir. Bu tarz işlemleri denemek isteyen kişiler mutlaka kırmızı büyü nedir ve benzeri soruların yanıtlarını almak için gerekli araştırmayı yapmadan harekete geçmemelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. süryani büyüsü yapan hocalar dedi ki:

    benim oğlum paragöz bir kızla beraberdi bu kız oğlumun parasını yemek için oğlumun gözünü boyamış ve oğluma ne derse onu yapıyor onu dinliyordu oğlum bu kız için bizleri dinlemez takmaz oldu son zamanlarda bu olanlardan şüphe duyarak bizim burada bir hocaya gittim hoca baktı oğlumda büyü olduğunu söyledi ama bunu sadece medyumların halledeceği bir iş dedi bende medyum ararken edis hocayı buldum sorunumu sıkıntımı anlattım ve bu kızın oğluma büyü yaptırdığını söyledim bu kızın biran önce oğlumun hayatından çıkmasını ve oğlumun eski haline gelmesini istediğimi söyledim. Süryani büyüsü yaparak 15 günde önce yapılan büyüyü bozdu sonrasında bu kızı oğlumun hayatından çıkardı ve oğlumda eski haline geri döndü yaptığı her şey pişman olduğunu söyleyerek herkesten af dileyip herkesin elini öptü. Edis hocadan Allah razı olsun 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı