medyumlar

Kaşık büyüsü nedir

Kaşık Büyüsü Bozma

Kaşık büyüsü nedirKara büyüler içinde her zaman farklı bir yeri olan kaşık büyüsü nedir işlemleri bugüne kadar birçok kişinin hayatın da çok ciddi ve önemli değişimlere neden olmuştur. İnsanların üzerlerin de çok ciddi sıkıntılara neden olan bu işlemler çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü bu işlemler tahmin edilenden çok daha güçlü ve aynı zamanda riskli işlemlerdir. Medyumlar kaşık büyüsü yapacakları zaman öncelikle iki adet basit kaşık ile bir ipe ihtiyaç duyarlar. Bu kaşıklar amaca göre sırt sırta veya yüz yüze bağlanırlar. Burada kullanılacak olan ip işlemleri yaptırmak isteyen kişiler tarafından yakın zamanda vefat etmiş olan bir kişinin mezarından alınmalıdır. Aynı zamanda bu işlem mutlaka gece yarısı yapılmalı ve kişiler yalnız olmalıdırlar.

Tıpkı korku filmlerinden bir sahne gibi görülen bu durum sebebi ile birçok kişi bu işlemleri denemek yerine uzak durmayı tercih etmektedirler. Çünkü gerçekten de bunu yapabilmek hem çok zor hem de çok ciddi cesaret gerektirmektedir. Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamış olan ve aynı zamanda kimi zaman kontrolden çıkan etkiler sebebi ile mutlaka büyü bozma işlemi yapılmasını mecburiyet kılan bu işlemler ancak çok güvenilir ve çok deneyimli medyumlar tarafından yapılabilir. Genellikle sevmedikleri kişilerin sorun yaşamalarını sağlamak amacı ile yapılan bu işlemler de kaşık büyüsü nedir sorusuna yanıt aramadan harekete geçmemek gerekmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kaşık büyüsü etkileri dedi ki:

    tavsiyeler üzerine medyum edis beyle kaşık büyüsü işlemlerini yaptırdım çok şükür 14 günde sonucumu aldım ve mutluluğumu herkesle paylaşmak için buraya yazıyorum bundan tam 1 ay önce medyum arayışı içerisine girmiştim bir çok medyum tarafından dolandırıldım bu yüzden artık herkese temkinle yaklaşıyordum tavsiye edilen medyumlar arasında edis hocanın yorumlarını gördüm bu yorumlardan yola çıkarak kendisine kaşık büyüsü yaptırdım 14 gün sürdü işlemlerimiz ben hiç bir şey yapmadım kendisi yaptı her şeyi bitirdi 14 günün bitmesiyle sevdiğime kavuştum inanın bende inanamadım ama bu hocaların içlerinde her zaman bu işi yapan ehli uzman medyumlar vardır ben buldum edis hocayla çalışıp sonuç aldım herkesin çalışmasını tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı