medyumlar

Geri getirme büyüsü yapan medyum

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü yapan medyumGeri getirme büyüsü yapan medyum bu zamana kadar birçok kişi tarafından kullanılan ve aynı zamanda kalıcı etkileri ile bilinen işlemlerdir. Özellikle kendilerini terk eden ve bir türlü geri dönmeye ikna olmayan kişileri en kısa zaman içinde geri kazanabilmek isteyen kişiler bu işlemleri sık sık kullanmaktadırlar. Geri getirme büyüsünü başarı ile yapan medyumlar kullandıkları özel teknikler ile insanların düşüncelerini kolay bir şekilde kontrol altına alabilirken aynı zamanda bu işlemler de insanların nerede olduklarının bir önemi bulunmamaktadır.

Bu tarz kişisel etkileme işlemlerini kullanmak isteyen kişiler için en önemli konuların başında öncelikle geri getirme büyüsü işlemleri hakkında güvenilir ve gerçek medyumlar ile çalışmak gelmektedir. Yaptıkları işlemler hakkında her zaman bilgi sahibi olan ve aynı zamanda insanları da sürekli olarak bilgilendiren medyumların seçilmesi insanların hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri risk altına atmalarını engellemektedir.

Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemlerden sonra insanların eski mutlu günlerine dönmeleri amaçlandığı için bu işlemler sık sık kullanılmakta ve terk edilme acısı çeken birçok kişi sürekli olarak bu işlemler amaçlarına ulaşmak istemektedirler. Geri getirme büyüsü işlemlerini doğru bir şekilde yapan medyumlar çoğu zaman bu konuda sorun yaşamamakta ve insanların düşüncelerini mutlaka istenen şekilde değiştirmektedirler.

Muska hazırlamak veya insanların resimlerine özel dualar okumak bu işlemler de medyumların en çok tercih ettikleri tekniklerdir. Aynı zamanda bu işlemler de okunan duaların da çok büyük önemi vardır. Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olan geri getirme büyüsü işlemlerin de medyumların sabırlı olmaları da çok önemlidir. Kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler özellikle geri getirme büyüsü yapan medyum yorumlarını okuyarak da istedikleri medyumlara kolay bir şeklide ulaşabilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Hakkı Kısmet ve rızık açma büyüsü dedi ki:

  Zor durumdayım inanın maddi manevi hiç bir şeyim kalmadı. Her şey tükendi derken medyum edis hocama bir kere güvenmek istedim. Dükkanım batmak üzere borçlar gırtlağa kadar geldi eve ekmek götüremez oldum. Bu sırada medyum edis hocadan rızkımın ve kısmetimi açmasını ve beni bu durumdan kurtarmasını istedim. Edis hocada 7 günde beni bu durumdan kurtaracağını ve beklemem gerektiğini sabırlı olmamı söyledi. Bende 7 gün boyunca dediği gibi yaptım sabırlı olup beklemeye başladım. 7.günden sonrası ise dükkanım iş yapmaya ve beni batmaktan kurtarmaya başladı. Böyle giderse tüm zararları maddi manevi olarak karşılamak üzereydim. Bundan sonra da tek inandığım ve güvendiğim kişi edis hoca oldu sadece. 0535 891 8597

  1. ferit dedi ki:

   hakkı bey selamlar benimde dükkanım iflas etmişti ve bende bu sayfada edis hocanın yorumlarını okuduktan sonra kendisiyle çalışmaya başladım ve iflas eden dükkanımı 3 hafta içinde tekrar işlev haline getirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Şu sıralar çok şükür halim vaktim yerimde edis hocam allah razı olsun senden.

 2. münevver dedi ki:

  kocam beni terk etmek istiyor ve boşanma davası açmak üzere bunu kararından vazgeçirmek ve geri getirmek istiyorum. bu konuda medyum arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. pelin toksöz dedi ki:

   münevver hanım medyum atlas hoca var en güvenilir ve kısa sürede sonuç verir çalışmak isterseniz eğer önerebilirim.

  2. Vildan dedi ki:

   Pelin hanımında dediği gibi münevver medyum atlas hoca gerçekten etkili ve sana her konuda yardımcı olur senin elinden tutar gerekirse maddi manevi yanında olur bu konuda asla çekinme ona her şeyi anlat. o sana yardım eder mutlaka.

 3. Suat dedi ki:

  32 yaşındayım daha hiç evlenme fırsatı bulamadım ve bende artık evlenmek istiyordum. Fakat bir türlü evlenemiyordum kim ile konuşsam 2 3 ay sonrası yoktu her zaman bir sorun her zaman bir sıkıntı içinde sorunlar yaşıyordum. Bende daha fazla böyle olsun istemedim ve medyum araştırmaya başladım. Bu sırada İnternet ortamında bir çok medyum gördüm ve bende yorumlardan etkilenip medyum atlas hoca ile çalışmak istedim. Kendisini aradım ve durumumu anlattım oda bana bakım çalışması yaptı ve bakımda üzerimde bir büyü olduğunu söyledi ve bu yüzden böyle olduğumu söyledi. Ben duyunca çok şaşırdım ve kim nasıl yapar bilemiyordum ama atlas hocaya güvenmek istiyordum bu konuda sadece. Atlas hoca da bana elinden geleni yapacağını ve benimle ilgileneceğini söyledi. Bende tamam dedim atlas hoca bana 9 günde bir sonuç verdi ve benim kısmetimi açtı benim önüme çıkan insanlar ile artık bir sıkıntı yaşamıcağımı söyledi. Bende bunun üzerine bir birliktelik içinde oldum ve kız arkadaşımla yaklaşık olarak 1 senedir beraberim ve artık hiçbir sıkıntım olmadı. Atlas hocanın sayesinde hayatım tamamen düzeldi. Bu yorumu yazmak istedim. sizlerin de bilgisi olsun ve dolandırılmayın sizler de paranızı yolda bulmadınız. Güven istiyorsanız eğer medyum atlas hoca derim sizlere. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı