medyumlar

Geri döndürme büyüsü etkileri

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri döndürme büyüsü etkileri Bu kişileri kararlarından vazgeçirebilmek için ellerinden geleni yapan insanlar ise bunu başaramadıkları zaman genellikle çareyi geri döndürme büyüsü etkileri nden yardım almakta bulmaktadırlar. Bilindiği gibi bazı kişiler o kadar inatçılardır ki verdikleri kararlardan kesinlikle geri atmazlar ve çevrelerinde ki kişileri çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya bırakırlar. Bu tarz işlemler genellikle medyumların zorlanmadıkları ve aynı zamanda kısa zaman içinde sonuç aldıkları işlemlerdir. Bu sebeple insanlar ihtiyaçları olduğu takdirde bu işlemleri kullanmakta kesinlikle bir risk görmemektedirler.

Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların düşüncelerini kolay bir şekilde kontrol altına alarak kendilerine zarar vermeyen bu işlemler sayesinde verilen karar kısa zaman içinde unutular ve insanlar hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri risk altına atacakları kararlardan uzak durmayı öğrenebilirler. Özellikle bu işlemlerin etkilerine girdiklerini hissetmemeleri ve aynı zamanda işlemleri yapan kişilerin isimlerinin de bu olayda geçmemesi sebebi ile medyumlar sık sık geri döndürme büyüsü hakkında talepler almaktadırlar. Bu işlemler medyumları zorlamaz ve kısa zaman içinde sonuç alınabilir.

Ancak başarılı olabilmek için öncelikle insanların verdikleri kararları uygulamaya başlayıp başlamadıkları hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Eğer verilen karar uygulanmaya başlanmışsa kesinlikle sonuç alınamaz ve yapılan tüm işlemler tamamen boşa gider. Bu sebeple ne olursa olsun bilinçsiz bir şekilde hareket etmeden her zaman en doğru adımları atmaya özen gösterip geri döndürme büyüsü etkilerini analiz etmek gerekmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. berfin dedi ki:

    Bende daha önce bir kaç medyum ile çalıştım ama hiçbir sonuç alamadım param da boşu boşuna gitti. Tekrar bir medyum aramaya başladım derdim için ama dolandırılmaktan da korkuyorum. Bir sürü araştırma yaptım ve karşıma Dilha hocam çıktı hakkında yapılan bir tek olumsuz yorum bile yoktu. Bu da bana güven verdi ve hemen hocamla iletişime geçip durumumu anlattım. Hocam bana yardımcı olacağını söyledi. Tek umudum artık Dilha hocamdı. Hocam bana 14 günde beni bu sıkıntılarımdan kurtaracağını söyledi. Ve hocam çalışmalara başladı. Dilha hocamın bana yapmış olup uyguladığı işlem sayesinde kurtulamam sandığım dertlerimden sıkıntılarımdan bir bir kurtuldum. Ne kadar dua etsem teşekkür etsem az hakkınızı ödeyemem Dilha hocam Allah razı olsun sizden beni ölümün eşiğinden kurtardınız. Size kesinlikle Dilha hocamı tavsiye ediyorum bir bayan olarak bayanları çok iyi anlayabiliyor. Sesinde ki güven de yeter zaten. İyi günler.

  2. Soner yayla dedi ki:

    bende tavsiyeler üzerine edis hocayla çalıştım sevdiğim kızın benden sebepsiz yere gitmesinden dolayı bu işlere başvurdum ilk başlarda korkularım vardı olmayacak tutmayacak diye 15 gün süre vermişti bana hocamız bu süre her geçen gün yaklaşırken ben çok heyecan yapıyordum bir yandan da olumsuz düşünüyordum geri döndürme büyüsü sonuçlarını 12 günden başladım almaya sevdiğim kız bana geri döndü çok şükür edis hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı