medyumlar

Gerçek medyumlar kimler

Gerçek Medyumlar Kimler

Gerçek medyumlar kimlerÇok eski zamanlardan bu yana yaptıkları özel işlemler ile sürekli olarak insanlara yardımcı olan medyumlar özellikle mesleklerin de istedikleri konuma gelebilmek için çok ciddi emekler vermektedirler.

Günümüzde de birçok art niyetli sahte medyum olması sebebi ile insanlar medyum seçimlerin de çok dikkatli olmalı ve kesinlikle gerçek medyumlar kimler, ne gibi özellikleri olmalı veya bir medyumun sahip olması gereken özellikler nelerdir gibi soruların yanıtlarını bilmeleri gerekmektedir.

Çok eski bir geçmişi olan bu meslekte başarılı olan kişilerin sayıları her zaman çok az olmuştur. Bu sebeple insanlar gerçek bir medyum ile çalışmak istedikleri zaman öncelikle bu konu hakkında bilglieri olan kişilerden gerçek medyumlar hakkında bilgiler almalıdırlar. Son derece özel işlemler yapan bu kişiler öncelikle doğuştan gelen bazı özeliklere ve yüksek bir maneviyata sahip olmalıdırlar.

Aynı zamanda kendilerini birçok farklı konu hakkında geliştirmeleri gereken bu kişiler özellikle manevi ilimler konusunda tam bir hakimiyet kurmalıdırlar. Ancak bu şekilde insanların güvenleri kazanabilen medyumlar bu sayede mesleklerinin en önemli ve en güvenilir isimleri haline gelebilmektedirler. Bu tarz mesleklerin her zaman için çok az kişi tarafından yapıldığını bilmek ve kesinlikle sahte medyumların tuzaklarından korunmak gerekmektedir.

Zaten uzmanlar da insanlara her zaman için bu şekilde hareket etmelerini ve seçecekleri medyumların kendileri adına doğru isimler olup olmadıklarını araştırmalarını önermektedirler. Çünkü sahte medyumlar insanları çok kolay bir şekilde kandırıp kendilerine çok ciddi sıkıntılar çektirmektedirler. Özellikle geçmiş zamanlar da yaşanan sorunlara bakıldığı zaman gerçekten de bu durumun böyle olduğu görülmektedir. Bu sebeple gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikleri bilerek harekete geçmek her zaman için insanların kendilerini birçok ciddi sorundan korumaları için yeterli olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. alican dedi ki:

    Arkadaşlar ben medyum edis hocayı yorumlardan buldum ve onunla çalışmaya karar verdim. kız arkadaşım benden ayrıldı ve eski sevgilisine gitti. Bu konuda ne yapacağıma dahil hiç bir fikrim yoktu bu yüzden edis hocadan yardım istedim. kız arkadaşıma bakım yaptı ve bakım sırasında bana karşı soğutma büyüsü yapıldığını ve benden ayrılması için olduğunu söyledi. bende yapılan bu çalışmanın bozulmasını ve bana tekrardan dönmesini istedim. Edis hoca bu durumda yapılan çalışmayı bozmak için işlemlere başladı ve yapılan işlemler devam ederken kız arkadaşım eski erkek arkadaşından ayrılmaya ve bana yönelmeye başladı. Daha sonrasında bu çalışmalar bittiği sırada kız arkadaşım 12 gün sonra bana geri döndü ve tekrardan beni sevmeye başladı. Hayatımda ilk defa bir yorumlardan çıkarak gerçekten sonuç aldım. 0535 891 8597

  2. esma dedi ki:

    herkese iyi okurlar ben esma benim sorunlar çoktu sevdiğim adam hakkında kararsızdım. Medyum atlas hoca ile tanıştıktan sonra tamamen karar verdim ve şimdilerde ise onunla birlikteyim. çok şükür her şey istediğimiz gibi olmaya başladı bunca zaman boş yere düşünmüşüm atlas hocanın sayesinde 2 hafta sürdü sonuç almam

  3. Cemal dedi ki:

    Benim ailem yüzünden karım ile aram bozuldu ailem, başta annem olmak üzere karımı hiç istemediler. Neymiş bize uygun biri değilmiş evlenmeden önce ailemle defalarca konuştum ama onlar yinede benim mutluluğumu önemsemediler. Evlendikten sonra da karımın üstüne çok gittiler aramızı bozmak için annem her yolu denedi. Ben annemle kaç kere konuştum tartıştım en sonun da karım annem yüzünden beni terk etti gitti. Karım gittikten sonra boşluğa düşmüş gibi oldum karımı hep aradım yokluğu beni mahvetti. Karımı geri döndürmek ve ailemin ona karşı iyi davranması için medyum Reha hocayı aradım. Karımın bana tekrar geri dönmesi ailemin de artık karımı kabullenmesi için işlem yaptırdım Reha hocaya. İşlem 14 gün sonra sonuç verdi karım bana evine geri döndü ailem de artık karımla çok iyi anlaşıyorlar ve çok seviyorlar. Herkese tavsiyem Reha hocadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı