medyumlar

Etkili medyum nasıl anlaşılır

Etkili Medyum Nasıl Anlaşılır?

Etkili medyum nasıl anlaşılırHerhangi bir amaç için medyumlardan yardım almak isteyen ve bunun için acele eden kişiler genellikle büyük bir hata olmasına rağmen karşılarına çıkan ilk kişiye güvenirler. Ancak farklı alanlar da kendilerini gerçek medyumlar gibi tanıtıp insanlara çok ciddi zararlar vermeyi amaçlayan çok sayıda sahte medyum olması bu kişilerin çok dikkatli olmalarını gerektirir. Yaptıkları başarılı ve garantili işlemler ile insanlara gerekli güveni veren az sayıda gerçek medyuma nasıl ulaşacağını bilmeyen kişiler kesinlikle acele etmemeli ve mutlaka bu işin ehli olan kişilerden yardım almalıdırlar.

Etkili medyum nasıl anlaşılır, bu kişiler ne gibi özelliklere sahip olmalıdırlar veya kendilerine nasıl ulaşılabilir gibi sorular her zaman için gerçek medyumlar ile çalışmak isteyen kişilerin en çok önem vermeleri gereken sorulardır. Bu alanda yapılan işlemler ilk çağlardan bu yana insanların ilgilerini çekmiş ve zaman içinde insanoğlu bu alanda çok daha fazla işlem yapılabileceğini keşfetmiştir. Özellikle bazı işlemler de farklı bilim dallarından dahi yardım alınabilmesi sebebi ile medyumluk aslında sanıldığı kadar kolay bir meslek değildir. Bu sebeple gerçek bir medyum olabilmek için çok uzun zaman boyunca bilgiler edinmek ve bu bilgileri her zaman doğru yerler de doğru bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Bazı kişiler medyumlar ile çalışabilmek için çok uzun yollar gitmeyi dahi göze almaktadırlar.

Etkili Medyumlara Nasıl Ulaşılır?

Çünkü bu kişilerin yaptıkları işlemler ile günlük hayatta fiziki emekler ile ulaşılamayan sonuçlara ulaşmak sanıldığından daha kolay olabilmektedir. Harekete geçirdikleri manevi enerjiler yardımı veya iletişime geçtikleri nurani varlıkların üstün özellikleri ile insanlara yardımcı olan medyumlar kendilerini de bazı işlemler de risk altına atabilirler. Bu sebeple yaptıkları tüm işlemler de çok dikkatli bir şekilde hareket edip kesinlikle ilk seferinde en doğru sonuçları almak isterler. Fakat bu mesleği hakkı ile yapabilen çok az medyum olması sebebi ile insanlar da kesinlikle medyum araştırmaların da çok dikkatli hareket edip etkili medyum nasıl anlaşılır veya benzeri sorulara yanıt almadan seçimlerini yapmamalıdırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kibariye dedi ki:

    Bende birkaç kez dolandırıldığım için güvenemiyordum Medyumlara ama detaylı araştırma yaptıktan sonra Medyum Edis hoca dikkatimi çekti. Hakkında çok güzel yorumlar yapılmıştı çalışma yapanların yazdıkları güzel şeyleri görünce bende zaman kaybetmeden Edis hocam ile zaman kaybetmeden iletişime geçtim. Hocama yaptırmak istediğim işlemi söyledim hocam bana 14 gün süre verdi çalışma için dediği gibi 14 gün beklemeye başladım. Edis hocam çalışmasını bitirdikten sonra çok memnun kaldım kısa zamanda hem güven verdi hem de çalışma mı yaptı Allah razı olsun. İşlemin üstünden aylar geçti ama hala etkisini kaybetmedi. Hepinize Medyum Edis hocamı tavsiye ediyorum işinin ehli çok güvenilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı