medyumlar

Eşleri soğutma büyüsü

Eşleri Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Eşleri soğutma büyüsüEğer birbirlerini çok seven eşlerin aralarını bozmak gibi bir amacınız varsa ve bunu garantili bir şekilde yapmak istiyorsanız o zaman mutlaka eşleri soğutma büyüsü işlemlerini denemelisiniz. Bu işlemler insanların üzerinde kısa zaman içinde istenen etkilerin oluşmasını sağlar ve kendilerine zarar vermeden eşlerine karşı olan tüm ilgilerini ve sevgilerini kısa zaman içinde yok eder. Bunu yapabilmek için ihtiyacınız olan şey gerçek bir medyumdur. Bu tarz işlemler genellikle medyumları zorlamaz ve kısa zaman içinde aldıkları sonuçlar ile insanların beklentilerini kolay bir şekilde karşılayabilirler.

Eşlerin isimlerinin de yer aldığı özel bir muska hazırlayan medyumlar daha sonra bu muskaları insanların evlerine veya yaşadıkları yerin yakın yerlerine gizlerler. Aynı zamanda bu işlemler de sürekli olarak okunduğu bilinen bazı özel tılsımlı sözleri de düzenli olarak okumaya devam ederler. Bu şekilde yapıldığı zaman kısa zaman içinde istenen sonucu veren bu işlemler ile tüm evliliklerin kısa zaman içinde sona ermesi sağlanabilir.

Eşleri Soğutma Büyüsü Ne Kadar Zaman İçinde Sonuç Verir?

Deneyimli bir medyum tarafından yapıldığı zamana çok kısa süre içinde istenen sonucu vermesi ile bilinen bu işlemler de genellikle insanlara bir şey hissetmez ve aynı zamanda zarar görmezler. Özellikle çok kısa zaman içinde kalıcı sonuçlar vermesi sebebi ile buna benzer bir amacınız olduğu zaman mutlaka medyumlardan bu işlemler hakkında bilgiler almalısınız. Sizi kısa zaman içinde amacınıza ulaştıracak birçok medyum bulabilirsiniz. İsteyen herkesin güvenilir bir medyumdan yardım alarak deneyebilecekleri bu işlemler ile alınan sonuçlar genellikle kalıcı olur.

Eğer eşlerden biri bu işlemin etkisine girdiklerini anlar ve büyü bozma işlemi yaptırırsa o zaman büyünün etkileri tamamen yok edilebilir. Ancak bu düşük bir ihtimaldir. Etkiler ortaya çıkmaya başladığı zaman eşlerin birbirlerine karşı olan tüm bağlılıkları tamamen yok olur ve evlilik zaman içinde bitmeye yüz tutar. Bu sebeple eşleri soğutma büyüsü işlemleri uzun zamandan bu yana farklı amaçlar ile kullanılan ve medyumların da genellikle en kısa zaman içinde sonuç aldıkları işlemlerden biridir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çağla güneri dedi ki:

    ben bekarım birlikte olduğum kişinin evli olduğunu öğrendim yıllar sonra bunca yıl benimle beraber kaldı her şeyi yaptık sonrada beni öylece ortada bırakıp gitti kendisine aşık olmuştum gözüm karardı ve bir anda kendisinden intikam almak istedim. Eşinden soğuması ve bana geri gelip bağlanması için medyum edis hocayla eşleri soğutma büyüsü çalışmasını yaptık işlemler bitmeden sevdiğim adam karısıyla kavgalar etmeye soğumaya ve uzaklaşmaya başlamıştı yavaş yavaş bana gelmeye yanaşıyordu yapılan işlemler bittikten sonra karısına tamamen soğuyan adam bana gelmeye başladı tekrardan eskisi gibi birlikteliğimizi kaldığımız yerden sürdürmeye devam ettik. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı