medyumlar

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Etkisini Nasıl Gösterir

Büyü yapılan kişi ne hissederBüyü yapılan kişi ne hisseder ; Büyüler sadece çok deneyimli ve bilgili medyumların yapacakları son derece ciddi ve riskli işlemlerdir. Kimi zaman bu işlemleri kulaktan dolma bilgiler ile yapacaklarını düşünen kişilerin ne kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını gören insanlar çoğu zaman uzak durmayı tercih etmiş ve her zaman için güvenilir bir medyumdan yardım almanın en doğru karar olduğunu düşünmüşlerdir.

Eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de çok sık bir şekilde talep alan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de ne kadar zaman içinde sonuç vereceklerinin belli olmaması ve insanlar üzerin de nasıl etkiler göstereceklerinin önceden tahmin edilememesidir. Bu sebeple medyumlar kendilerine gelen büyü yapılan kişi ne hisseder ve benzeri sorulara çoğu zaman net bir şekilde yanıt veremezler. İnsanların çok güvenerek yaptırdıkları bu işlemlerden sonra ortaya çıkan sonuçlar farklı olabilir.

Aynı teknikler ile yapılan işlemlerin farklı kişiler de farklı etkiler gösterdiği çok sık yaşanan bir durumdur. Bu sebeple medyumlar bu durumu ancak işlemler tamamlandıktan sonra yapacakları gözlemler ile görebilmektedirler. Önceden yapılacak tüm tahminlerin hata payı olduğunu kesinlikle bilmek gerekmektedir. Eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de sık sık yapıldığı bilinen büyü işlemleri hakkında insanların çok dikkatli olmaları ve çok gerek olmadıkça bu işlemler için medyumların kapılarını çalmamaları önerilmektedir.

Çünkü bilinçsiz bir şekilde yapılacak tüm işlemler ilerleyen zamanlar da kendileri adına da çok ciddi sorunlara neden olabilir. Dolayısı ile insanlar kendilerini kanıtlamış olan güvenilir ve gerçek medyumlar buldukları zaman kendilerine mutlaka büyü yapılan kişi ne hisseder, nasıl ortaya çıkar ve bu durum tam olarak neye bağlıdır gibi soruların yanıtlarını sormaları gerekmektedir. Bu sayede herkes daha bilinçli ve kontrollü bir şekilde hareket etme olanağı bulabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Gülay şen dedi ki:

    ben 2 yıllık evliydim eşim son zamanlarda başka bir bayanla görüşmelere birlikte olmalara başlamış benim hiç bir şeyden haberim yoktu ta ki ayrılmak istediği gün her şeyi öğrenebildim bu durumda mecbur olarak anlaşmalı boşandık kendisiyle. Ama ben bunu bir türlü haz edemedim kendime yediremedim bunu ben dul bir bayan olarak 1 çocukla öylece ortada kala kaldım fakat eşim hayatına bir başkasıyla devam ediyordu ve evlenmeye yakınlardı artık. Ayırma ve soğutma büyüsü yaptırmak istedim intikam için büyü işlerine başvurdum yuva yıkanın yuvası olmaz derler benim canım çok yanmıştı onunda canı yansın istedim ayırma soğutma büyüsünü medyum edis hocayla yaptım ben. 17 gün sürdü çalışma bu çalışma o kadar etkili oldu ki daha çalışma bitmeden ayrıldılar sonrasında da çalışmalar bittikten bir kaç gün sonra tamamen her şey istediğim gibi olmuştu. Medyum edis hocanın sayesinde intikamımı aldım 0535 891 8597

  2. mahmud dedi ki:

    Arkadaşlar ben yurt dışında yaşıyorum dini nikahlı birlikteliğim vardı ve sorunlarımız çoktu. Son zamanlarda kendisini tanıyamıyordum sürekli sosyal medya dan çıkmıyordu. Kendisine güveniyordum ama şüpheleniyordum bir yandan telefonunu bıraktığı bir zamanda alıp baktım ve sosyal medyadan erkekler konuştuğunu gördüm. Eşimi çok seviyorum bunu sindiremesem de kendisini kendime daha da bağlamak istiyordum. Bunun için medyum araştırdım ve karşıma Medyum Atlas hocam çıktı iletişime geçip durumumu anlattım kendime bağlamak istediğimi söyledim sosyal medyadan uzaklaşmasını hocam bana yardımcı oldu. Allah bin kere razı olsun 14 günde işlemimi halletti. Şimdi eşimin sosyal medya hesapları yok artık hatasının farkında bana eskisinden daha düşkün. Atlas hocama çok teşekkür ederim emeğinize sağlık hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı