medyumlar

Büyü ile kendine aşık ettirme

Büyü İle Kendine Aşık Ettirme

Büyü ile kendine aşık ettirmeBilindiği gibi büyü işlemleri çok farklı amaçlar ile kullanılmaktadır. Tarih boyunca ulaşmakta zorlandıkları hedefler için sürekli olarak medyumların kapılarını çalmış olan insanlar özellikle aşk konusunda bu işlemleri sık sık kullanmışlardır. Büyü ile kendine aşık ettirme işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler sürekli olarak deneyimli medyumlardan bu konu hakkında bilgi almışlardır.

Bir kişinin düşüncelerini kısa zaman içinde değiştirmek ve o kişinin bunu anlamamasını sağlamak deneyimli bir medyum için çok kolaydır. Bunun için yapılması gereken birçok farklı teknik bulunmaktadır ve özellikle kişilerin araların da aşk duygusunun oluşması bu işlemler de en çok amaçlanan şeylerden biridir. Sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamadıkları için ciddi şekilde üzülen birçok kişi sürekli olarak aşk veya bağlama büyüleri için medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Bu tarz işlemler doğru bir şekilde uygulandığı zaman mutlaka istenen sonucu vermekte ve aynı zamanda insanlar fiziki olarak bir emek vermek zorunda kalmadan sevdikleri insanların da kendilerine aşık olmalarını sağlayabilmektedirler. Çok farklı teknik ve nesneler ile yapılabilen bu işlemler de en çok kullanılan tekniklerin başında muskalar gelmektedir.

Aynı zamanda insanların resimlerine veya eşyalarına okuna dualar da birçok medyumun bu alan da kullandıkları tekniklerin başında gelmektedir. Etkilerini ne kadar süre içinde vereceği kesinlikle bilinemeyen bu işlemler de başarı ortalaması da sanıldığından daha yüksektir. Bu sebeple birçok kişi hayallerinde ki gibi mutlu bir ilişkiye ilk adımlarını atabilmek için sürekli olarak bu işlemleri kullanmaktadırlar.

Kendine aşık ettirme işlemleri hakkında sürekli olarak olumlu duyumlar alan kişiler için en önemli konu bu işlemler hakkında güvenilir bir medyum  bulmak ve bu kişilerin verdikleri bilgiler ile hareket etmek olmalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Şevket sazcı dedi ki:

    Arkadaşımın ısrarı yüzünden medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Kendisi sonuç almış ve sonuç aldığından beri başımın etini yiyor. Bende dayanamadım kabul ettim çalışmayı. Ben kendimi sürekli sıkıntılı ve huzursuz hissediyorum. Sürekli içimde bir sıkıntı ve hep üstümde bir ağırlık artık dayanamıyordum bu duruma bunun üzerine medyum edis hocadan bu sıkıntılardan beni kurtarmasını ve artık bende neşeli hayatıma dönmek istediğimi söyledim. Edis hoca bakım sırasında bir kadının bana bir çalışma yaptığını ve o çalışmadan dolayı bu halde olduğumu söyledi. Benim aklıma eski karım geldi ve bundan dolayı çok sinirli birisi oldum ve o an delirmek üzereydim. Boşandık gitti ama hala benimle uğraşıyor deliye dönmüştüm. Edis hocadan üstümdeki sıkıntılardan kurtarmasını ve kadını bende uzak tutmasını istedim. Edis hoca yapacağı etkili bir ermeni büyüsünden sonra ne sıkıntılar içinde olacağım nede kadın benle artık uğraşacaktı. Bu çalışma 15 gün sürdü ve 15 günün sonunda benim içim bir tuhaf oldu ve ne bir ağırlık nede başka bir şey çok rahattım düşünmüyor etmiyor kafamı yormuyordum. Artık çok iyi olmuştum ve eski karım bir daha benle uğraşmadı. Her şey edis hocanın etkili sonucundan sonra oldu. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı