medyumlar

Bağlama vefki etkileri nelerdir

Vefk Nedir?

Bağlama vefki etkileri nelerdirBağlama vefki etkileri nelerdir ; Ayetlerden ve Allah’ın isimlerinden yapılan bu vefk ilminin şifalı ve yararlı olduğuna inanıyoruz. Vefk, belli bir yazım türü ve kuralı olan, belirli ayetlerin, isimlerin belirli bir oranda yazılarak veya okunarak işlendiği bir dua metodudur. Nitekim, müzelerde tılsımlı gömlek olarak anlatılan gömleklerde, bu tarz vefk ilmini görmemiz kesinlikle mümkün olmaktadır. Yine havas kitabında da bu konular ele alıp işlenmiştir. Ancak vefk konusunda doğruları ve yanlışları birbirinden ayırmak çok zor olduğu gibi, daima istismara müsait bir konu haline gelmiştir. Havas ilmine hâkim olmayan birinin tedavi maksatlı gelişi güzel bu yöntemleri kullanması pek uygun görülmez ve önerilmez.

Vefk çeşitleri nelerdir?

Dini anlamlı tesirli dua olan vefk, bir sıkıntıdan kurtulma veya belirli bir hedefe ulaşmak ve bir sorunu ortadan kaldırmak gibi amaç için dua hazırlama biçimidir. Vefk çeşitleri sayısı oldukça fazladır. Vefkler bulunan kare sayısına göre, bulunduğu duruma göre, bağlı olduğu gezegene göre çeşitlenir. Bu vefkler şunlardır:
Koruma vefki: İnsanların çekmiş oldukları sıkıntılara karşı yardım edip, zarar gelmesine karşı koruyan vefk çeşitlerinden bir tanesidir. İnsanların günlük yaşamında karşılaşacağı korku ve endişeye neden olan, cinlerden, büyülerden, kötülük ve nazar gibi birçok şeyden korunmak amacıyla yapılır.

Aşk vefki: Kişilerin sevdiklerinin kendilerine aşık etmek için yaptığı ve başvurduğu vefk çeşididir. Vefk çeşitleri arasında neredeyse en çok tercih edilen vefk budur. Büyünün yapılması için iki kişinin de yıldızlarının bilinmesi gerekmektedir. Ayrıca yapmak için uygun zaman beklenmelidir.Kare vefk: İçinde bulundurduğu kare sayısına göre isimler verilen vefk çeşididir. Kare sayısı 4 olan 4 vefk, 5 olan 5 vefk gibi adlandırılmaktadır.

Element vefk: Doğada bulunan 4 element baz alınıp ta yapılan, başka bir vefk türüdür. Vefk yapılacak insanın burcu ne ise ona uygun olan vefk çeşidi yapılmaktadır. Misal koç burcu olan bir kişiye vefk işlemi yapılacağı zaman, ona karşılık gelen element olsan ateş unsuru göz önünde tutulur ve vefk yapılır. Gezegene göre vefk: Vefk yapılacak veya vefk yaptıracak olan kişilerin bulundukları gün ve doğum günleri hangi gezegene denk gelmekteyse ona göre vefk yapılmaktadır.Evet, kısaca bazı vefklerden bahsettik şimdi ise bir tane vefki ayrıntılı bir şekilde anlatalım. Anlatacağımız vefk ise bağlama vefkidir.

Bağlama Vefki Etkileri Nelerdir

Bağlama vefki etkileri nelerdir ayrılmış olan kişileri ya da araları bozuk olup ta ayrılmak üzere olan iki tarafı birleştirmek amaçlı yapılan bir işlemdir. Terk edilmek her insan için çok zor durumdur ve kabullenmesi aynı şekilde oldukça zordur. Çoğu zaman kadınlar ve erkekler ruh eşlerini bulamazlar ya da buldukları eşleri bir sorun yüzünden ellerinden kayıp gider ve ayrılırlar. İşte, bu durumlarla karşı karşıya kalan kişiler acılı bir döneme girerler. Buna ‘aşk acısı’ denir. Bunları sindirmek her insanın yapacağı bir durum değildir ve bu nedenle terk edilen insanlar ‘Bağlama Vefki’’ne başvurur.

Bağlama vefki etkileri nelerdir? Gibi genel sorularda merak edilmektedir bunların cevabı ise şöyledir: Bunu işlemi yaparsak sorun çözülür mü? Evet, bu tılsımı yaptıran insanların büyük bir kısmı eski dönemlerdeki gibi mutluluklarına geri dönerler. Bu vefkler kadınlar üzerinde mi etkili yoksa erkekler üzerinde mi etkilidir? Sizi terk eden kişi ister erkek olsun ister kadın hiç fark etmez her iki cinste de bu bağlama vefkinden sonuç alınır. Ama her işte olduğu gibi kesinlikle bilmeyen kişilerle çalışmayınız, düzgün bir araştırma sonucunda güvenilir kişilerle çalışmanız önerilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gülsena dedi ki:

    Evliliğim boyunca kaynanam eşya alırken bile her şeyime dahi karıştı. Karışmaya da devam ediyor eşim eve bir şey getirdiği zaman aldığında sen fuzuli harcama yapıyorsun benim tek çalışıyor gibisinden laflar duyar oldum son zamanlarda. Bu durum beni iyice rahatsız ediyordu evime bir şey alırken bile gizli alıyordum eşimle de sürekli bu konu yüzünden tartışıp dargın kalıyorduk. Annemlere de yansıtmak istemiyordum ama en son annemle konuştum durumu anlattım annemde bana bir hocaya giderek kaynananı evinden uzaklaştırma yaptır dedi. İnternet üzerinden araştırma yaparken bir çok site vardı hangisine güveneceğimi bilemiyordum. İyice araştırdıktan sonra Edis hoca hakkında yapılan güzel yorumlardan sonra iletişime geçip yardımcı olmasını istedim. Edis hocam sağ olsun bana yardımcı oldu bana bakım yaptıktan sonra eşimi kendine doğru çektiğini öğrendim sadece annesini dinlesin diye 15 gün gibi bir çalışma süresince hocam bana bunu bozup eşimi annesinden soğutma çalışması yaptı ve çalışmalar bittikten sonra eşimin huyu suyu değişti annesine karşı. Kaynanam yine bize gelip gidiyordu ama misafir gibi eskisi gibi her şeye burnunu sokmuyordu. Edis hocamın eline emeğine sağlık ne kadar da teşekkür etsem az gerçekten ben çalışmam dan aldığım sonuçtan çok memnun kaldım. Size de Medyum Edis hocamla çalışmayı tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı