medyumlar

Ayırma vefki nasıl yapılır

Ayırma Vefki Nasıl Yapılır?

İnsanların büyük bir bölümü maneviyata çok önem veriyor. Bunun için de kendilerini maneviyatın koruması altına almak için birçok farklı vefklere başvuruyorlar. Küçük bir kağıdın üzerine çizilen karelerin üzerine yazılan yazılar, sayılar şeklinde özetleyeceğimiz bu vefkler doğru bir uygulamanın sonunda güçlü bir enerji ile insanların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olur. Bu verilerin yapılmasında başka yöntemlerin kullanıldığını da es geçmeyelim.

İslami topluluklarda da çok yaygın olarak görülen bu yöntem geçmiş dönemlerdeki kişiler tarafından da çok kullanıldığı biliniyor. Yapılış aşamasındaki en önemli işlev olan karelerin içine yazılan sayıların hem aşağıdan yukarı hem de sağdan sola aynı sonucu vermesidir. Sonuç eğer ki bu şekilde çıkmazsa yapan kişi birtakım yanlış işlemler yapmıştır ya da gerçek bir medyum değildir. Yapılan işlemin doğru olduğu teyit edildikten sonra medyumların okuyacakları güçlü ve etkili dualar ile yapılan ayırma vefki istenen sonuca ulaşacaktır.

Günümüzde bu uygulamayı yapabilen gerçek medyum sayısı da çok fazla olduğu için küçük bir araştırma yaparak güvenilir bir medyuma ulaşabilirsiniz. Eğer ayırma vefki yapacaksanız yardım alacağınız kişi bu konudaki tecrübeleriyle kendinden söz ettirmiş olmalıdır. Aksi halinde yapılan yanlış işlemler ters etki yaratıp daha kötü sonuçlar bile doğurabilir.

İnsanların arasını bozmak, birlikteliklerini son vermek için ayırma vefkine başvururlar. Bu vefkin bir zararı olmadan sadece medyum hocalar tarafından bilinçaltlarına mesajlar göndererek sevdikleri, birlikte oldukları kişilerden uzaklaşmasını sağlarlar.Başka bir işlem olarak tanıdığınız biri gittiyse siz de geri dönmesi istiyorsanız bu vefki yapabilirsiniz. Büyükçe bir kağıda vefki resmeder ve vefkin en iç dairesine geri dönmesini istediği kişinin adı ile annesinin ismi yazılarak vefk hazırlanır. Geri dönmesini istediğiniz kişi erkek ise hamam böceği, kadın ise de dişi hamam böceğinin ayağına bir ip bağlayarak ipliğin ucuna ise bu dairenin içine çakılan çiviyi dolayarak hayvanın bu daire içinde dönmesini sağlar.

Bu sayede kaçan veya geri dönmek isteyen kişi hangisi ise bu vefkte yazılı tılsım ve adına hürmetlenen incirlerle bağlayarak gittiği yere geri dönmesine neden olur.Uzaktan ayırma vefki nasıl yapılır yaptırmak isteyenler öncelikle ayırmak istedikleri kişinin bir kıyafetini veya kullanmış olduğu bir eşyayı, saç telini yahut kirpiği medyum hocaya getirmelidir. Medyum hoca bu eşyalar veya saç telleri ile dualarla ayırma vefkini yapar. Birkaç aşamadan oluşan uzaktan ayırma vefki nasıl yapılır sırasıyla şu şekilde yapılır.

İlk aşama olarak kişinin eşyalarına özel dualar ve tılsımlar uygulanır bu aşamadan sonra kişinin yaşam alanına bu eşyaların bir şekilde geri verilmesi gerekmektedir. Eğer evin içine girebilen biriyseniz bu eşyaları evin içine siz de yerleştirebilirsiniz, değilseniz de evin 10 metre çevresinde bir noktaya gömebilirsiniz bu işlemlerden sonra medyum hoca tarafından okunan dualar ile büyü daha etkili hale getirilir. Eğer kişinin kıyafeti veya eşyalarını evin içerisine yerleştirebiliyorsanız büyü etkisini ilk günden göstermeye başlar ama evin etrafına bir şeyler gömmüşseniz büyü etkisini biraz daha geç gösterir.

Aylık bir işlem yaptığınızda en geç yedi gün içerisinde tamamen etkisini gösterir. Alanında uzman bir medyum hoca tarafından yapılan uzaktan ayırma vefki ile sevdikleriniz için yapılabileceği gibi düşmanlarınız, sevmediğiniz kişiler için de yapılması mümkündür. İnsanların daha fazla mutsuz olmasını engellemek için yapılmaktadır. Günümüzde birbirinin iyiliğini istemeyen ve birbirinden nefret eden insanlar ve aile üyeleri de bu vefki bir bilene yaptırmaktadır. 7 gün içinde etkisini gösteren vefk ile istediğiniz kişileri birbirinden ayırabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. papaz büyüsü duası dedi ki:

    merhabalar herkese öncelikle benim sorunum eşimle ilgili bu konudan dolayı bu tür işlere başvurma zorunda kaldım. Eşimle sürekli tartışma kavga ediyorduk son günlerde ise eve gelmemeye başlamıştı son zamanlarda ise sürekli beni yapmadığım şeylerle suçluyordu artık daha fazla dayanamadım bunaldım bu yaşadıklarımızı bir arkadaşıma anlattım arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyumlara başvurmaya karar verdim. İnternet üzerinde edis hocayı buldum bakım sonucu eşimin üzerinde yapılmış olan bir büyü olduğunu söyledi ve bizim için papaz büyüsünün sonuç vereceğini söyleyerek işleme başladık 10 gün sonra yapılan büyü tamamen bozulmuştu eşim eski haline dönmeye başlayınca yaptığı her şey için çok pişman olduğunu söylemeye başladı çok şükür her şeyi atlattık artık evimizin içerisinde huzur mutluluk var edis hocanın sayesinde kendisine teşekkür ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı