medyumlar

Aşk vefki

Aşk Vefki Nedir, Nasıl Yapılır

Aşk vefkiSizin için özenli bir şekilde aşk vefki hazırlayabilecek kadar deneyimli ve güvenilir bir medyum bulduğunuz takdirde kendisinden mutlaka bu hizmeti almalısınız. Çünkü sevdiğiniz kişinin zarar görmeden sadece düşüncelerini değiştirebilmeniz ve onunla istediğini büyük aşkı yaşayabilmeniz için bu işlemler size çok yardımcı olabilir. Çok az kişinin yapabildiği bu işlemler ile bugüne kadar birçok kişinin hayallerine ulaştıkları ve bunu yaparken zorlanmadıkları bilinmektedir. Vefk işlemleri çok güçlü manevi destekçilerdir.

Yani siz bir amaca ulaşabilmek için elinizden geleni yaparken aynı zamanda manevi anlamda da yardım almak istediğiniz zaman özel olarak hazırlanan vefk işlemlerini kullanabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilen kişiler sizin için karelerden meydana gelen özel bir çizim yaparlar. Bu çizimlerin içine ise çok özel olarak seçilmiş olan ve toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olması gereken özel sayılar yazarlar. Aynı zamanda bu çizimin içinde isimler, suralar veya Esma-ül Hüsna’lar da yer alabilir. Bu tamamen medyumların verecekleri bir karardır.

Aşk Vefki Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Aşk vefkinin etkilerini çok kısa zaman içinde görmeye başlarsınız. Ancak bu işlemlerden sonra sevdiğiniz kişilerin gelip size sarılmalarını beklememelisiniz. Çünkü bu ancak çok güçlü büyü işlemlerinden alabileceğiniz bir sonuçtur. Vefk yaptırdığınız zaman sadece verdiğiniz emeklerden daha kısa zaman içinde sonuç alabilirsiniz. Yani bu işlemlerden sonuç alabilmek için siz de mutlaka gerekli emekleri vermeli ve hiçbir zaman bu emekleri vermekten vazgeçmemelisiniz. Vefk işlemleri zor ve aynı zamanda karmaşık işlemler oldukları için ilk günden bu yana bu işlemleri yapabilen kişilerin sayıları hep çok az olmuştur.

Bu sebeple siz de vefk işlemi ile sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için hem güvenilir bir medyum ile çalıştığınızdan emin olmalı hem de size verilen bilgilerden dışarı çıkmadan hareket etmeye özen göstermelisiniz. En fazla 2 hafta içinde kendinizi çok daha rahat ve emin hissetmenizi sağlayabilecek olan aşk vefki işlemleri islam dininde de yasaklanmayan işlemler oldukları için ilk ortaya çıktıkları ilk günden bu yana toplum içinde çok yaygın olarak kullanılmışlardır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Öznur dikmen dedi ki:

    aşk vefki yaptırmak istiyorsanız bu konuda sizlere medyum edis hocamı tavsiye ederim ben kendisiyle 5 ay önce tanıştım eski sevgilimin bana bağlanması için büyü yaptırmak istemedim korkuyordum bu yüzden aşk vefki yaptırmak istedim kendisi bana çok yardımcı oldu bu konuda emekleri çok var bende inkar edemem. Edis hocamla aşk vefki yaptık 16 gün sürdü her şey bu sürede benim bir şey yapmama gerek kalmadı her şeyi kendisi yaptı bitirdi sağ olsun eski sevgilimin bana çalışma bittikten sonra aşık bir halde geri döndü ilk başlarda şaşkınlık içerisinde kaldım sonrada duruma alışmaya çalıştım gerçekten yaptığım işlemden sonuç almıştım aylar sonra kendisi hakkında bir yazı paylaşmak istedim umarım bu yazımı okuyanlar dolandırılmadan mağdur olmadan edis hocayı bulur işlem yaptırır sonuç alırlar benim gibi. herkese edis hocamı tavsiye ediyorum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı