medyumlar

Aşk ve bağlama vefki

Aşk ve bağlama vefki nasıl yapılır

Aşk ve bağlama vefkiAşk ve bağlama vefki hazırlanması son derece zor olan ve aynı zamanda insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için büyük bir güven ile kullandıkları özel işlemlerdir. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile amaçlarına ulaşmayı başardıkları gibi aynı zamanda bu işlemleri farklı amaçlar içinde kullanmışlardır.

Vefk işlemlerini büyü işlemlerinden ayıran çok önemli bir kural vardır. Bilindiği gibi büyü işlemleri insanları herhangi bir konuda kesin olarak sonuca ulaştıran işlemlerdir. Ancak vefk işlemlerin de böyle bir durum yoktur. Yani insanlar vefk işlemlerini kullandıkları zaman kendileri de istedikleri sonuca ulaşabilmek için fiziki olarak emek vermek zorundadırlar. Zaten vefk işlemleri tamamen insanların manevi anlamda yardım alabilmeleri ve kendilerini çok daha rahat hissedebilmeleri amacı ile yapılan özel işlemlerdir.

Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile istedikleri sonucu aldıkları gibi aynı zamanda güvenilir bir hoca bulmakta çok zorlanmışlardır. Çünkü vefk hazırlamak gerçekten de çok zordur. Bu işlemleri yaptırmak isteyen bir kişi öncelikle hocaların geçmişte vefk işlemi yapıp yapmadıklarını araştırmalıdır. Aşk ve bağlama vefki hazırlanırken bir kağıt veya deri parçasına her iki yönde de aynı adette kare şekillerden meydana gelen özel bir şekil çizilmelidir. Ancak önemli olan bu şekillerin içine yazılacak olan sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı toplamı vermesidir.

Aksi takdirde bu işlemler kesinlikle sonuç vermeyecektir. Doğru bir şekilde hazırlandığı takdirde insanların çok güçlü manevi enerjilerden destek almalarını sağlayan bu işlemler eski zamanlar da İslam toplumlarından doğmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Özellikle ilk zamanlar manevi korunma amacı ile kullanılmış olan bu işlemler zaman içinde çok daha fazla amaç içinde kullanılmaya başlanmıştır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. çiğdem batur dedi ki:

    Aşk ve bağlama vefki yaptırmak isteyen herkese medyum edis hocayı öneririm benim sevdiğim çocukla aramızda cinsellik oldu ve sonrada çocuk istediğini aldıktan sonra benden soğumaya başladı neler yaptıysam bir türlü ikna edip geri döndüremedim. Medyum edis hocaya başvurdum sağ olsun 14 günde aşk ve bağlama vefki yaparak sevdiğim çocuğu bana aşık bir halde tekrardan geri döndürdü. ilk başlarda inanmıyordum olmaz sonuç alamam diye umuyordum ama bahsedildiği kadar varmış edis hoca sevdiğim çocuğu bana kısa sürede geri getirip bağladı aramızda sorun kalmadı çok iyi bir ilişkimiz var ve ikimizde çok mutluyuz kısmet olursa ailelerimize durumu anlatıp evlenme yoluna girmek istiyoruz. Edis hocama kucak dolası sevgiler ve saygılar.. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı